poniedziałek, 20 września 2010

Inicjatywa dla Puszczy Białowieskiej

Próbujemy ratować to, co jeszcze pozostało z naszej Puszczy Białowieskiej. Dlatego wszystkie osoby, którym bliska jest ta w pełni słuszna inicjatywa, prosimy o włączenie się do akcji zbierania podpisów. Formularz oraz wszelkie dodatkowe informacje można znaleźć na stronie:
http://www.tydecydujesz.org/
Dla ułatwienia w dolnej części mojego bloga (z prawej strony) znajduje się banerek, stanowiący niejako skrót do w/w formularza.
-----------------------------------------------------------------------------

No i trochę z innej beczki ;))) Jedna z moich ostatnich prac - pled (quilt) szyty na zamówienie Pani Judyty ze Starachowic. Wymiary: 120 x 180 cm. Quilting ręczny... Quilt kolekcjonerski; posiada sygnaturę o treści: MADE BY SHAYNEEN  - AUG / SEP 2010.

3 komentarze:

  1. Szkoda tylko, że wzorem amarykańskich akcji ochrony przyrody, nie można dawać głosów online. U Nas zawsze biurokracja :/
    Ta zmiana pozwoliłaby na powstanie także i innych Parków Narodowych. Np. Turnicki PN blokowany od lat przez lokalne kliki interesów.

    OdpowiedzUsuń
  2. Załatwienie sprawy online było by dużo wygodniejsze i moim zdaniem więcej ludzi by to zmobilizowało, chociaż w Polsce są petycje które podpisuje się w internecie- chociażby ta o poprawie zabezpieczeń na Orlej Perci w Tatrach. Ale nic jak trzeba na papierze to cos się na to poradzi:)
    Pozdrawiam Judyta- szczęśliwa posiadaczka pledzika:) :)

    OdpowiedzUsuń