czwartek, 21 lutego 2013

Mega wyprzedaż!!!

Postanowiłam zrobić mega wyprzedaż moich prac w "Pakamerze". Kryzys dopada przedsiębiorców, kryzys dopada klientów... Wszyscy liczymy każdy grosz, ale nie chcemy rezygnować z przyjemności (w tym także z zakupów :D), bo coś nam się w końcu od życia należy. Dlatego zapraszam na zakupy ;)

http://www.pakamera.pl/shayneen-0_s12049771.htm

Sporo prac przeceniłam - i tych tanich, i tych droższych. Gdybyście mieli jakieś pytania, to oczywiście z prawej strony w pasku bocznym są moje namiary.
A na "wyprzedaży" m. in. ta patchworkowa chusta, przeceniona ze 130,00 PLN na 111,00 PLN (czyli na przesyłkę już jest ;D).poniedziałek, 4 lutego 2013

Masowe szycie pledów i pledzików

Jak w temacie, czyli masowe szycie pledów i pledzików czas zacząć :) Nie wiem, co to za reguła co roku, ale jak przychodzi przełom stycznia i lutego, to masowo napływają zapytania i zlecenia na pledy, a w szczególności na pledziki dziecięce. Prowadzę sobie taką małą statystykę i okazuje się, że właśnie w lutym sprzedaje mi się najwięcej pledzików dla dzieciaczków (w ubiegłym roku sprzedałam prawie wszystkie zalegające :D). W tym roku "powtórka z rozrywki" ;) A mówią, że mamy niż demograficzny!

Zatem zabieram się do roboty!

A to taki pledzik "2 w 1", zamówiony przez Panią Joasię, który w ubiegłym tygodniu pojechał do Swarzędza. Dlaczego "2 w 1"? Ponieważ oprócz funkcji typowego pledzika, gdy potrzeba, na co dzień będzie sobie wisiał spokojnie nad łóżkiem jako makatka i chronił głowę dziecka przed nieprzyjemnymi spotkaniami z twardą ścianą. W tym celu ma dodatkowo, lekko wzmocniony jeden z dłuższych boków i podszytych 5 malutkich pętelek do zawieszenia.